“Артполе” в Унежі відбудеться востаннє

Автор: Людмила Баран

19 Чер, 2014 16:14

Поділитись публікацією
“Артполе” в Унежі відбудеться востаннє

Впродовж останніх чотирьох років у мальовничій місцині на березі Дністра відбувався масштабний культурний захід. Його  організатори вирішили, що у 2014-ому “Артполе” завітає в це місце востаннє.

Про це повідомила організаторка заходу Мирослава Ганюшкіна. Вона розповіла, що після дійства в Унежі, “Артполе” їздитиме по різних містах України та здійснюватиме різні творчі проекти.

Цьогорічне “Артполе” має назву творчої лабораторії. Захід триватиме з 8 до 12 липня в селі Уніж Городенківського району, яке розташоване за 57 км від Івано-Франківська. До цієї місцини з’їдуться митці з різних куточків України та світу.

На гостей Унежа цього року чекає багато різноманітних заходів, які не варто пропускати, бо іншої такої нагоди може не бути.  У програмі творчої лабораторії   арт-об’єкти і перформанси, майстер-класи, дитяча програма, документальне кіно та відео-поезія, інтерактивні лекції, дискусії просто неба, новий проект від Юрія Андруховича і Karbido, ніч музики за участю гуртів з України, Польщі, Туреччини, Білорусі тощо.