АТО потрібно продовжувати, але і діалог із Донбасом проводити – кандидат в Президенти

Автор: Турій Роман

11 May, 2014 13:55

Поділитись публікацією
АТО потрібно продовжувати, але і діалог із Донбасом проводити  – кандидат в Президенти

Антитерористичну операцію не можна зупиняти, вважає кандидат в Президенти Анатолій Гриценко. Більше того, він відзначає, що українські силовики повинні діяти на випередження, адже набагато простіше і дешевше не допустити, наприклад, захоплення адміністративних споруд, ніж потім їх звільняти від сепаратистів.

Читайте також: Свіже соцопитування: Зеленський лідирує, Порошенко дихає в спину

Гриценко вважає, що керівництво країни повинно негайно заблокувати кордони з Росією, сконцентрувати сили на протидії диверсантам, а також протидіяти тим людям, які фінансують розвиток сепаратизму в Україні.

Разом з тим, Гриценко говорить про те, що все ж влада повинна вести діалог із мешканцями Сходу. Звісно, відзначає політик, не можна сідати за стіл переговорів із Рінатом Ахметовим, Олександром Єфремовим, Пшонкою, треба говорити із простими людьми.

Політик вважає, що мешканцям Сходу в першу чергу треба донести дві важливі речі. Перша, що їх протягом років грабували не бандерівці, а їх «рідні» олігархи. Друга, що федералізація країни не потрібна, якісні реформи можуть відбуватися після децентралізації влади, коли основні кошти будуть залишатися на місцях.

Теги: