АВАКОВ РОЗГАНЯЄ ДАІ ЦІЛИМИ ОБЛАСТЯМИ

Автор: Вадим Войтик

06 Лип, 2015 11:05

АВАКОВ РОЗГАНЯЄ ДАІ ЦІЛИМИ ОБЛАСТЯМИ

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив співробітників департаменту ДАІ Донецької області, замість них будуть набирати новий поліцейський патруль.

Читайте також: МВС пропонує саджати за зараження інших та недотримання карантину

Про це Аваков написав у Facebook.

“Процес очищення від хабарників і паразитуючих на горі людському зрадників у пагонах (триває). Цього разу – Донецька область. Маріуполь”, – заявив він.

“Наказом міністра співробітники департаменту ДАІ Донецької області звільнено від посад і виведено за штат для проведення атестації. Усі 625 людей. З 7 липня”, – повідомляв голова МВС.

За його словами, “атестація, враховуючи ступінь напруги в області проходитиме форсовано, але ретельно й за участю поліграфологів і фахівців із Києва”.

“Розраховуємо, що всіх хабарників, латентних ворогів України, які ховаються від служби у важкий час, – буде за підсумками атестації звільнено”, – заявив Аваков.

Читайте також: Доки існує ДАІ – на дорогах міста залишатиметься бардак, – Вадим Войтик

Раніше Аваков у аналогічний спосіб звільнив все ДАІ Миколаївщини.

Як відомо, 4 липня у Києві на службу заступив перший батальйон нової патрульної поліції у кількості 500 осіб. Загалом серед двох тисяч нових патрульних Києва – лише 68 колишніх співробітників розформованої ДАІ, сказала перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry