Аватаром Instagram-акаунту Google стала вишивка української майстрині (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

06 Бер, 2019 20:57

Аватаром Instagram-акаунту Google стала вишивка української майстрині (ФОТО)

Історію цього незвичайного логотипу  розповів Святослав Кобзенко, креативний директор агентства RAM360 і зять авторки логотипу.

Святослав розповів, що викладає у своєму Instagram роботи, що створювалися в Україні і пов’язані з рекламними проектами. Його теща, Людмила Кисельова, більше 20 років працювала на Північному гірничо-збагачувальному комбінаті (ПівнГЗК), а після виходу на пенсію зайнялася вишивкою типу «французький вузлик».

                                                Авторка вишивки Людмила Кисельова

Святослав запропонував їй трохи осучаснити свої роботи і спробувати вишити логотипи відомих компаній — Google, Adidas, Nike. Щоб вишити лого Google в цій техніці, майстрині знадобилося близько 2 днів.

Інші роботи пані Кисельової:

В минулому році він опублікував в своєму Instagram створену Людмилою роботу з логотипом компанії в рамках проекту #MySuperG. Це — арт-проекту Google, кампанія зі збору цікавих втілень логотипу Google. Кращі ідеї відбирають і встановлюють як аватар в Instargam-акаунті.

«Будь-яка людина розміщує пост у себе в Instagram, прописує хештег #MySuperG і цілком може потрапити « на очі» Google. Так і сталося з роботою Людмили Кисельової, яку я розмістив у травні 2018 року», — розповідає Святослав.

Джерело

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!