Авіакомпанія Wizz Air може піти з України

Автор: Турій Роман

24 Лис, 2014 15:55

Поділитись публікацією
Авіакомпанія  Wizz Air може піти з України

Авіакомпанія Wizz Air стурбована, що прийняття нових правил допуску авіакомпаній на маршрути може зупинити розвиток або навіть призвести до закриття «Візз Ейр Україна», якщо вона не зможе забезпечити собі можливість функціонувати.

Про це заявив генеральний директор компанії Wizz Air Акош Буш, передає «ЛігаБізнесІнформ».

Він зазначив, що авіакомпанія має намір оскаржувати документ. «Ми брали участь у форумах експертів, дискусіях Державіаслужби та Міністерства, писали листи владі, пояснюючи, чому цей крок недостатньо продуманий. Однак бачимо, що наш голос не був почутий, а умови документа ставали все більш і більш жорсткими», – підкреслив він.

Акош Буш сказав, що цей документ суперечить нормам відкритого ринку.

«Влада говорить про прозорі і чітких правилах отримання призначень, але документ йде в розріз з ними», – зазначив гендиректор компанії.

За його словами, порядок встановлює більш жорсткі правила і умови для авіаперевізників в порівнянні з тими, що діяли раніше. У той час як авіаційна галузь очікувала, що обмежень стане менше і всі правила будуть уніфіковані з правилами ЄС, беручи до уваги те, що Україна прагне відповідати європейським нормам відкритого неба. «Документ йде в розріз з нормами відкритого ринку і спрямований на те, щоб захистити інтереси однієї групи», – заявив він.

«Цей документ встановлює правила для авіакомпаній, зареєстрованих в Україні, які прагнуть отримати призначення на рейси від Державіаслужби. Тому кількість авіаперевізників і кількість маршрутів може скоротитися», – сказав Акош Буш.

Wizz Air Ukraine (Авіалінії Візз Ейр Україна, також називають wizzair) перший на теренах України авіаперевізник класу low-cost.