“Авіалінії Харкова” запустили туристичні чартери зі Львова

Автор: Вадим Войтик

05 Jul, 2014 18:30

Поділитись публікацією
“Авіалінії Харкова” запустили туристичні чартери зі Львова

На ринок авіаперевезень у Львові заходить нова компанія — “Авіалінії Харкова”. У партнерстві з туроператором “Pegas Touristik” авіакомпанія “Авіалінії Харкова” здійснюватиме у липні 2014-го чартерні туристичні рейси до курортів Анталії (3, 13, 23 липня) та Шарм-ель-Шейху (10, 20 та 31 липня).

“Окрім того, ведуться переговори з іншими перевізниками щодо можливості виконання рейсів із львівського аеропорту”, — повідомили у ДП “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького”.

Компанія “Авіалінії Харкова” була заснована у 1998 році. Авіарейси виконувала до 2001 року. Проте з огляду на відсутність фінансування і застарілу базу з того часу авіаперевезень не здійснювала, – повідомляє видання “Авіація України”.

2012 року “Авіалінії Харкова” викупили структури бізнесмена Олександра Ярославського. Торік авіакомпанія отримала статус авіаперевізника. Флот компанії складається з трьох літаків.

Нині компанія здійснює чартерні рейси до Анталії, Іракліону (о. Кріт, Греція), Монастіру (Туніс), Шарм-ель-Шейху, Хургади, Таби (Єгипет) з аеропортів Харкова, а також Донецька та Києва.