Австрійці запускають потяг Грац-Відень-Перемишль зі зручною пересадкою в Одесу і Львів

Автор: Застава Максим

24 Вер, 2019 10:31

Австрійці запускають потяг Грац-Відень-Перемишль зі зручною пересадкою в Одесу і Львів

Час стикування українського і австрійського поїздів складе 25 і 42 хвилини в кожному напрямку.

ÖBB (Федеральні залізниці Австрії) планують запуск поїзда Eurocity 104 сполученням Грац (Австрія) – Перемишль (Польща) та поїзди в зворотному напрямку – Eurocity 105.

Як пише ЦТС з посиланням на Rynek kolejowy , про це свідчить оприлюдний новий розклад австрійської залізничної компанії.

Уточнюється, що перші рейси за вказаним маршрутом будуть виконані 15 грудня. Потяги формування ÖBB будуть складатися з вагонів 1 та 2 класів. Обслуговування поїздів в Польщі і Чехії буде здійснюватися спільно залізничними компаніями цих країн – PKP Intercity і České dráhy. У Богумін в напрямку Граца до поїзда будуть чіплятися додаткові чеські вагони.

З Граца поїзд буде виїжджати в 5:28, прибувати на головний вокзал Відня – о 8:02, до Острави – о 11:02, до Кракова – о 15:00, в Перемишль – о 17:56. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 10:14, о 19:49 буде у Відні, а о 22:33 – в Граці.

Як зазначив прес-секретар ÖBB Бернхард Рідер, в Перемишлі буде можлива пересадка на потяг до Львова і Одеси.

Інформація про вартість квитків наразі відсутня.

Відзначимо, що поїзд №36 Одеса-Перемишль, який прямує через Львів, прибуває до польського міста о 09:50, тобто за 25 хвилин до відправлення поїзда Перемишль-Грац. А в зворотному напрямку з Перемишля потяг до Одеси через Львів йде о 18:39, тобто через 42 хвилини після прибуття поїзда Грац-Перемишль.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry