Автоматизовані посудомийки AEG для шанувальників ідеальної чистоти

Автор: Турій Роман

24 May, 2021 18:19

Автоматизовані посудомийки AEG для шанувальників ідеальної чистоти

Знайти час для повноцінного відпочинку, встигнути більше за день чи просто позбавитися від необхідності щодня мити посуд допоможуть сучасні й практичні посудомийні машини. 

Ми поспілкувалися з фахівцями компанії AEG і дізналися, чому їхня продукція така популярна в Україні.

Мити посуд до снаги кожному

Сучасні посудомийні машини створені для того, щоб зробити наше життя приємним і комфортним. Компактний зручний прилад прийде на допомогу після романтичної вечері чи гучного святкування – достатньо завантажити брудний посуд у машину та запустити оптимальну програму. Запевняємо, з цим впорається навіть підліток, тому ви зможете нарівно розділити обов’язки між усіма членами родини. 

Безліч налаштувань і режимів дає змогу ефективно відчистити застарілий бруд, жир із кераміки, плями на склі тощо. Особливо приємно діставати посуд із посудомийки AEG і бачити ідеальний блиск поверхонь – без патьоків та застиглих крапель.

Тепер ви самі обираєте: мити посуд одразу або зібрати все столове наряддя в посудомийці. На відміну від складання брудних тарілок у раковину, у машинці вони непомітні ані господареві, ані гостям. 

Головні критерії вибору моделі

Для легкого підбору посудомийки AEG важливо попередньо визначитися із розмірами техніки та її місткістю. Лінійка компактних машин орієнтована на збереження простору та ощадливу витрату мийного засобу, води й електроенергії.

Сучасні моделі приваблюють своїми можливостями, тож ґрунтуйте вибір посудомийної машини на таких характеристиках:

  • інверторний двигун – він тихіший, потужніший та ефективніший за застарілі аналоги;
  • місткість: завантажуйте до 9 комплектів й отримуйте бездоганно чистий посуд без зайвих зусиль;
  • безпека миття – навіть крихкі кришталеві келихи й порцелянові філіжанки чудово відмиваються й залишаються цілими;
  • зручність використання й регулювання. Обирайте необхідні опції та контролюйте процес миття із сучасною панеллю налаштувань.

За візуальним оформленням кухонні помічниці поділяються на вбудовані та окремо встановлені, компактні чи традиційні, з сенсорним чи механічним керуванням. Невеликі розміри машини дадуть змогу встановити її в стандартних і маленьких квартирах та навіть у мініатюрних студіях.

Другорядні опції – це також важливо

Якщо маєте достатній бюджет, віддайте перевагу моделям із максимальною енергоефективністю. Це істотно вплине на рахунки за світло й зробить миття посуду більш ощадливим.

Деякі моделі посудомийних машин, що представлені на офіційному сайті виробника, вимогливі до класу мийних засобів, проте інші менш вибагливі. Зауважте, що кращі порошки, таблетки чи гелі гарантують якість миття та гігієну, тому обирайте хімію високої ланки.

Захист від протікання, який передбачено в більшості актуальних моделей, є запорукою спокійного й довготривалого використання техніки без зайвого клопоту. Будьте певні, ваші сусіди знизу та їхній ремонт у повній безпеці з посудомийками AEG. 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry