Автор сценарію “Останнього москаля”, франківець Микола Куцик: на прем’єрі 5 разів зривали оплески залу

Автор: Турій Роман

15 Apr, 2015 16:35

Поділитись публікацією
Автор сценарію “Останнього москаля”, франківець Микола Куцик: на прем’єрі 5 разів зривали оплески залу

Сценарист фільму “Останній Москаль”, працівник «1+1 продакшн» Микола Куцик в ексклюзивному коментарі “Галці” поділився враженнями від прем’єри комедійного серіалу на каналі “1+1”.

Читайте також: Франківські студенти зіграли виставу, щоб зібрати кошти для онкохворого Станіслава Фармуги (ФОТО)

Він зізнався, що першу серію телестрічки учасники фільму, працівники каналу, рідні, знайомі дивилися у кінотеатрі. Тож вдалося добре оцінити реакцію залу.

“Чув живу реакцію, сміх глядача, були навіть аплодисменти в пікових місцях — п’ять разів зірвали оплески залу. Постійно люди сміялись-сміялись, це було приємно. Це і успіх каналу і успіх команди, сьогодні багато вітань, всі радіють”, – зізнався Микола “Галці”.

Сьогодні, каже Микола, вже знає, що фраза з фільму “Не знаю за що, але дякую тобі Боже” – активно пішла “в народ”. Також він вважає чудовим показником, що за 10 годин в мережі youtube першу серію фільму переглянули понад 70 тисяч разів.

Микола Куцик, який є уродженцем Івано-Франківська розповів, що напередодні прем’єри “Останнього москаля” їздив у гори, на Яблунецький перевал, аби ще раз надихнутися силою Карпат.

“Коли майже три роки над цим працюєш, і коли бачиш результат і успіх — розумієш, що недаремно пройшли ті безсонні ночі, та робота над кадрами, сценами, жартами”, – прокоментував на завершення розмови свою радість Микола.

Як відомо, одну з головних ролей у серіалі грає ще один зірковий іванофранківець – Юрій Горбунов.

Телесеріал “Останній москаль” виробництва “1+1 продакшн”, гучна прем’єра якого відбулась учора о 21:00 в ефірі “1+1”, зібрав рекордні показники телеперегляду: за аудиторією 18-54 (Україна) рейтинг першої серії становив 10,6%, частка ― 27,7%, на другій серії рейтинг збільшився до 14,1%, частка до 36,4%. Середні показники двох серій: рейтинг ― 12,6%, частка ― 32,6%. Серіал став найпопулярнішим телепродуктом останніх років на українському телебаченні.

На фото 1: Микола (крайні зліва під час прем’єри “Останнього москаля”)

Теги: