Автори модної короткометражки з Франківська розповіли, як стали переможцями міжнародного фестивалю (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

18 Feb, 2016 16:37

Поділитись публікацією
Автори модної короткометражки з Франківська розповіли, як стали переможцями міжнародного фестивалю (ФОТО)

В Івано-Франківську 18 лютого презентують короткометражний фільм  «Pre-Order», який отримав перше місце на міжнародному фестивалі Fashion Film Festival – в номінації «Ігрове короткометражне кіно».

Читайте також: Активісти кличуть Бойків до діалогу й вимагають відновити історичний вигляд «Дністра» (ФОТО)

Ідея стрічки належить модельєрці Nata Meta. Її одяг викорастиний у  короткометражці. Над стрічкою також працювали учасники Івано-Франківської школи мистецтв «LEDi»

“Ідея у нас народилася спонтанно. Дізналися, що у Києві відбуватиметься   фестиваль,  і стало цікаво спробувати свої сили”, – розповів режисер Павло Валько. – Ця робота виконана на сто відсотків франківчанами”

Він розповів, що на конкурсі  змагалися з 11 стрічками, серед яких були учасники зі Сполучених Штатів.  Вважає, що цей фільм є певним досягненням для Івано-Франківська.

Виконавиця “чоловічої” ролі у фільмі Галина Гайванюк, розповіла, що зйомки тривали впродовж одного дня, з вечора до ранку. Для неї це перший акторський досвід, і він видався доволі цікавим.

“З вусами приклеєними я почувалася дуже незвично. Ніколи не носила волосся під носом”, – сказала Галина Гайванюк.

Автори фільму «Pre-Order» запрошують франківців на офіційну вечірню презентацію, яка відбудеться у ресторані “Урбан Спейс” о 19 годині. Обіцяють цікаве дійство.

Відомо, що Fashion Film Festival – міжнародний фестиваль короткометражних фільмів про моду, метою якого є висвітлення актуальних питань в сегменті моди, нових креативних ідей та рішень, самоформування тенденцій та трендів шляхом аналізу думки глядачів. Відкрити та реалізувати творчий потенціал міг кожен бажаючий, хто є прихильником або автором модних ідей, підтримує тенденції та кроки до їх реалізації. Організатори отримали 11 кінострічок з України, Франції та США та розподілили їх у чотирьох номінаціях. Автор та засновник фестивалю – українське глянцеве видання Exclusive style.