Авторитетна американська газета рекламує марихуану

Автор: Людмила Баран

04 Сер, 2014 11:38

Поділитись публікацією
Авторитетна американська газета рекламує марихуану

У виданні “The New York Times” з’явилася реклама додатку “Leafly”, що дозволяє шукати аптеки, де продають медичну марихуану.

Минулого місяця у редакційному матеріалі ця газета підтримала легалізацію марихуани на федеральному рівні. Видання заявило, що існують свідчення значно більшої шкоди від алкоголю та тютюну. “The New York Times” також додала, що людям до 21 року куріння каннабісу має бути заборонене, пише mashable.com, передає Медіасапіенс.

Реклама Leafly з’явилася менше, ніж через місяць після того, як губернатор американського штату Нью-Йорк Ендрю Куомо (Andrew Cuomo) підписав акт, який легалізує медичну марихуану.

Раніше аналогічні акти були прийняті у 23-ох штатах. Серед них – Вашингтон та Колорадо, які також легалізували продаж марихуани для використання її розважальною метою.

Leafly працював над своєю рекламою ще за 18 місяців до узаконення медичної марихуани. Свою мету компанія вбачає у тому, щоб пацієнти та громадськість мали «надійний, мейнстрімний інформаційний портал про каннабіс, вільний від класичних стереотипів про наркоманів».

«Ми хочемо допомогти пацієнтам Ньою-Йорка дізнатися про каннабіс, а також зробити відповідальний та проінформований користувацький вибір продукту, який би найкраще підходив до їхніх медичних умов», – йдеться у блозі Leafly.