«Айдар» намагаються дискредитувати. Бійці підозрюють міліцію

Автор: Турій Роман

19 Aug, 2014 09:01

Поділитись публікацією
«Айдар» намагаються дискредитувати. Бійці підозрюють міліцію

Бійці батальйону «Айдар» заявляють, що їх намагаються дискредитувати.

Зокрема, вчора, коли бійці батальйону воювали з терористами на передовій, невідомі, представляючись «Айдаром» займалися мародерством і грабежами у Великій Вергунці (передмістя Луганську) та Лисичанську, одночасно. При цьому, відзначають в «Айдарі» ці два населених пункти розділяє більше, ніж сто кілометрів.

Бійці батальйону відзначають, що в обох населених пунктах вони, дійсно, були, проте близько двох тижнів тому. Зачистили від терористів і віддали під опіку працівникам правоохоронних органів.

Саме тому, відзначають в «Айдарі» у них напрошуються висновки, або правоохоронці не справляються із своїми обов’язками, або ціленаправлено дискредитують бійців батальйону.

В батальйоні додають, що в принципі, міліції є чого мати на «Айдар» зуб, адже, наприклад, фермери, які воюють в складі батальйону, перестали платити міліції данину. Окрім того, відома і позиція заступника голови МВС Євдокимова, відставки якого вимагав Правий сектор. Зокрема, на одній із нарад він відзначив, що добровольчі батальйони не потрібні – вони не керовані і після війни можуть піти на Київ. Цю інформацію, до речі, підтверджував і командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.

Так от, «Айдар» попередив, що «особи причетні до мародерства, викрадень (не плутати з задержаніемі), рекеті та представилися батальйоном «АЙДАР» зараховуються до сепаратистських банд формуванням, чинним в тилу і підлягають затриманню і знищенню.

Нам неважко, спираючись на власну агентурну мережу, влаштувати засідку на цих тварюк, якщо з цим не справляється міліція. Впораємося самі», – кажуть в «Айдарі».