Багато-хто уявляє, що поети, то якісь небожителі, але насправді – це звичайні люди. У школі №18 пройшов творчий вечір Романа Пастуха (ФОТО)

Автор: Турій Роман

21 Mar, 2015 08:12

Поділитись публікацією
Багато-хто уявляє, що поети, то якісь небожителі, але насправді – це звичайні люди. У школі №18 пройшов творчий вечір Романа Пастуха (ФОТО)

У школі №18 відбувся творчий вечір поета Романа Пастуха, який родом із Львівщини. Проте Івано-Франківськ для нього не чуже місто. Тут він проходив практику, саме тут мешкає його донька із сім’єю.

Читайте також: ФК "Прикарпаття" підписав нового захисника (ФОТО)

«Івано-Франківськ дуже файне місто для життя, затишне – не шумне», – сказав в коментарях «Галці» Роман Пастух, у доробку якого понад п’ятдесят книг.

За його словами, він погодився зустрітися із колективом школи та дітьми, оскільки хотів показати, що поети, такі самі люди, як і інші.

«Багато-хто уявляє, що поети, то якісь небожителі, але насправді – це звичайні люди, зі своїми проблемами», – відзначив Роман Пастух.

Він розповів про те, що при написанні віршів дотримується методу Івана Франка – спершу – думка, далі – простота викладу, а вже потім – поетичні засоби. Каже, що нині деякі поети зловживають поетичними засобами, у них скрізь метафори, виходить ніби і красиво, проте таку поезію прочитав і забув.

«Якщо із цієї зустрічі хоч одна дитина винесе щось для себе, то це вже буде велика користь», – каже поет.

В свою чергу директор школи №18 Дмитро Чміль розповів, що сучасна молодь не особливо любить читати, а такі вечори допоможуть їй прихилитися до поезії.