Багато овочів та риби: чим ласують ведмеді у Галицькому нацпарку (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

19 Бер, 2023 13:51

Поділитись публікацією
Багато овочів та риби: чим ласують ведмеді у Галицькому нацпарку (ВІДЕО)

Прийшла весна, пробудилась разом із нею сім’я бурих велетнів – ведмедів у Галицькому нацпарку. З пробудженням прокинувся й їхній апетит.

Працівники реабілітаційного центру диких тварин Галицького НПП влаштували чотирилапим частування зеленню. Навесні ведмідь потребує значних збагачень їжі, саме тому працівниками центру було проведене годування бурих, що включає в себе розкидування їжі по території вольєра (яблук, моркви, капусти, огірків, зелені). Поклавши частину їжі в годівниці-головоломки, подаючи її в ланч-боксах та сумках, змішавши з соломою, а також заховавши в природних сховках, щоб ведмідь мав змогу її самостійно знайти.

Ведмеді ще ті вегетаріанці, тому до їх весняного раціону входить багато зелені, овочі та фрукти. Адже ця їжа містить багато вітамінів, які їм так зараз потрібні. Не виключаємо з раціону, звичайно, рибу та м’ясо. Завдяки такому щоденному догляду за ними працівниками центру реабілітації, клишоногим вистачає цього харчування для відновлення організму після зимового сну, інформує “Галка” з посиланням на сторінку Галицького нацпарку.

Нагадаємо, 29 вересня 2017 року зі Херсона привезено 16-річну матусю Діну та її дітей: 11-річну Машу та 3-річних двійнят Мира і Надію.