Басейни Intex – найкращий відпочинок для всієї родини

27 Лют, 2024 13:46

Поділитись публікацією
Басейни Intex – найкращий відпочинок для всієї родини

Скупатися в холодній воді спекотним днем хочеться і дорослому, і дитині. Домашні басейни є чудовою нагодою провести час на свіжому повітрі та отримати масу задоволень. Одним із найпопулярніших брендів у цій сфері є басейни інтекс. Виробник пропонує якісні та безпечні басейни, які підходять для використання в саду, на дачі або на пляжі.

Переваги басейнів Intex

Басейни Intex мають переваги, як-от:

  • Простота встановлення та розбирання
  • Доступні ціни
  • Міцність конструкції
  • Безпека та комфорт використання
  • Різноманітність розмірів та дизайнів

Конструкція басейнів Intex

За конструкцією басейни поділяються на:

  • Надувні
  • Каркасні

Розглянемо відмінності та переваги кожного типу.

Надувні басейни

Матеріал, з якого виготовлений надувний басейн, має бути міцним та стійким до проколів. Виробник Intex пропонує надувні моделі, які виготовлені з тришарового вінілу. Додаткову міцність матеріалу дає армування сіткою з поліестеру.

Тому басейни Intex довговічні, міцні та стійкі до високої температури та сонячних променів.

Просте встановлення та розбирання, доступна ціна, легкість транспортування та зберігання – все це переваги надувних басейнів. Вони також безпечні та комфортні для маленьких дітей завдяки м’яким стінам.

Якщо ви хочете відпочивати всією сім’єю або запрошувати гостей, оберіть басейн сімейного типу, куди можуть поміститися відразу кілька людей.

Наприклад, круглий надувний басейн Intex 26168 розміром 457х122 см вміщує кілька людей одночасно, що робить його ідеальним для веселого відпочинку з друзями та родиною.

Однією з головних переваг цієї моделі є повна комплектація: тент, драбина та картриджний фільтр, який очищає воду від бруду та сміття.

Каркасні басейни

Каркасні моделі мають міцну металеву раму, яка підтримує чашу із тришарового армованого ПВХ. Вони зазвичай мають прямокутну чи круглу форму.

Встановлення каркасного басейну потребує більше часу та зусиль, оскільки необхідно зібрати та закріпити раму, а потім встановити стінки та дно басейну.

Каркасні басейни також доступні у різних розмірах, враховуючи великі місткі моделі для сімейного використання.

Каркасні вироби пропонують міцність та довговічність завдяки своїй стійкій рамі. Вони можуть служити довгий час та підтримувати більший об’єм води, що дозволяє насолоджуватися повним зануренням у воду.

Наприклад, каркас моделі Intex 26790 з розмірами 400х200х122 см виготовлений зі стійкої до корозії сталі, що забезпечує надійну підтримку та міцність усієї конструкції. Внутрішня чаша виконана із міцного та довговічного матеріалу – тришарового ПВХ із поліестерною сіткою, що значно підвищує його стійкість до пошкоджень. Виріб також комплектується драбиною та картриджним фільтром.

Догляд за домашнім басейном

Головне у підтримці чистоти води – це регулярне оновлення та фільтрація. Для моделей сімейного типу використовуйте спеціальні хімікати для підтримки балансу води та запобігання росту водоростей. Крім цього, дотримуйтесь інструкцій з догляду, наданих виробником.

Встановіть басейн Intex на дачі або у дворі будинку, а також візьміть із собою у подорож. Цей виріб скрасить відпочинок та подарує море яскравих емоцій.

ПРОМО