Баскетболісти “Говерли” на виїзді поступилися “Черкаським мавпам”

Автор: Турій Роман

16 Лют, 2019 10:37

Дублери “Черкаських Мавп” на домашньому паркеті здолали івано-франківську “Говерлу» в першому поєдинку Вищої ліги України.

Черкаські баскетболісти з перших хвилин на рівних грали із міцним суперником. Проти “Говерли” дублюючий склад підсилився одразу кількома гравцями основи. Воєвода, Руслов і Скапінцев додали “Мавпам-2” і міці, і впевненості. Після рівної першої чверті підопічні Едуарда Скрипця почали поступово додавати. Черкаські баскетболісти зіграли краще у другій та третій чвертях, відірвавшись на 20-очкову дистанцію.

У заключній чверті гості дещо підтягнулися в рахунку, але свого “Мавпи” вже не відпустили. 78:67 – впевнена перемога

«ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-2″ – “ГОВЕРЛА” – 78:67 (16:15, 23:14, 27:16, 12:22)
«ЧМ»: Воєвода (28), Руслов (14 + 8 передач), Скапінцев (10 + 10 підбирань), Дейна (9).
«Гов»: Аврахов (19), Орленко (14 + 14 підбирань + 5 передач + 2 блок-шоти), Кошовець (14 + 9 підбирань + 6 передач), Калашніков (13 + 9 підбирань), Дроздрв (4), А.Тимофічук (2 + 6 підбирань), М.Тимофічук (1), Лонюк (0), Плюснін (0).

Друга гра цих команд відбудеться 16 лютого. Початок об 11:00.