Баскетболісти “Говерли” у напружених матчах двічі поступилися лідерам чемпіонату

Автор: Костинюк Олександр

04 Mar, 2019 17:19

1-2 березня в рамках чергового туру Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу франківська “Говерла” приймала “Тернопіль-ТНЕУ”.

Франківці на домашньому майданчику дали бій лідеру чемпіонату, однак перемогти хоча б одного разу таки не вдалося, інформує Sport.if.ua.

У першому матчі команди почергово утримували лідерство. Все вирішилося аж в останній чверті, яку “Говерла” програла з різницею у 8 очок. У підсумку – 74:81 на користь гостей.

У другому протистоянні франківці поступилися в усіх 4 чвертях, і фінальна сирена зафіксувала  закономірну перемогу тернополян 63:84.

БК “Говерла-КФВ” (Івано-Франківськ) – БК “Тернопіль-ТНЕУ” 74:81 (15 – 17, 20 – 17, 23 – 23, 16 – 24).

Добігає до завершення регулярний чемпіонат. Більшості команд залишилося провести лише один тур,в якому і вирішиться хто вийде переможцем у боротьбі за першу та четверту сходинки.

Попри поразки від “Тернополя” підопічні Павла Піскарьова все ще зберігають шанси на попадання в четвірку. Для цього їм потрібно відмінно провести протистояння у Луцьку проти головного конкурента.