Баскетболісти Калуша перемогли івано-франківську команду на обласній олімпіаді

Автор: Людмила Баран

10 Mar, 2015 12:07

Поділитись публікацією
Баскетболісти Калуша перемогли івано-франківську команду на обласній олімпіаді

В Івано-Франківську 27-28 лютого відбувся фінал обласної олімпіади з баскетболу серед юнаків загальноосвітніх закладів області, 2000 року народження і молодших. Участь у фіналі взяли п’ять команд з Івано-Франківська (ЗОШ №5), Калуша (НКВ-ліцей №10), Богородчан (ЗОШ №2), Тисмениці та Снятина.

Змагання проводилися за коловою системою. Калушани перемогли всіх суперників, інформують ”Вікна”.

Калушани в овертаймі вирвали перемогу у команди Івано-Франківської ЗОШ №5 з рахунком 41:39.

“Особливо хочу відзначити спортивний характер і жагу до перемоги гравців команди Владислава Марусяка, Валентина Марусяка та Назарія Іванишина”, — розповіла наставник баскетболістів, тренер ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради Людмила Семанишин.

Обласну оліміпаду з баскетболу організували обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки Івано-Франківської області.
Урочисте вручення грамот юним калуським баскетболістам за перемогу в обласній олімпіаді відбулося у спортивному комплексі «Олімп», що в Івано-Франківську, на ветеранському турнірі з баскетболу за участі майстрів спорту з Києва, Івано-Франківська, Житомира, Кривого Рогу, Мукачевого.

Команда юних баскетболістів та їхній тренер висловлюють подяку управлінню освіти Калуської міської ради в особі начальника управління Любові Максимович та методиста Уляни Дідошак за вагому допомогу.