Баскетболісти “Говерли” на домашньому майданчику поступилися одеситам

20 Лют, 2023 14:36

“БІПА” втретє в сезоні Суперліги Parimatch перемогла “Прикарпаття-Говерлу”, здолавши команду Євгена Мурзіна на її ж майданчику в Івано-Франківську.

Ключовою в цьому матчі стала заключна чверть, яку одесити виграли з рахунком 28:12. Господарі утримували лідерство в рахунку протягом декількох ігрових відтинків, зокрема перед початком четвертої чверті, але втримати суперника наприкінці гри не змогли.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Обидві команди припустилися великої кількості втрат, але одесити мали перевагу на підбираннях та в реалізації двоочкових кидків. Тож “БІПА” здобула вольову перемогу, вигравши у “Говерли” вретє в сезоні — 80:70.

Найкращим гравцем матчу став центровий “БІПИ” Євген Ткаченко, який завершив матч із 22 очками та 7 підбираннями (РЕ 25).

Для одеситів ця перемога стала 15 в сезоні і після 19 зустрічей команда Вадима Пудзирея йде на другому місці. “Говерла”, зазнавши 13 поразки в чемпіонаті, посідає 6 позицію в турнірній таблиці Суперліги Parimatch.

Прикарпаття-Говерла — БІПА 70:80 (20:16, 16:21, 22:15, 12:28)