Баскетболісти “Говерли” впевнено обіграли “Запоріжжя”

06 Бер, 2023 08:35

“Прикарпаття-Говерла” впевнено обіграла “Запоріжжя” 74:59 в рамках домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch.

Гравці Запоріжжя намагалися не відпустити суперника у відрив зі старту, але реалізація двохочкових на рівні 29% у першій половині гри цьому не сприяла.

У результаті після першої чверті “Прикарпаття-Говерла” вигравала 9 очок, після половини гри – +15, а за ходом третьої чверті перевага господарів досягла 25 очок.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

У четвертій чверті “Запоріжжя” зуміло скоротити своє відставання до 10 очок, але інтрига в матчі не повернулася.

У переможців відразу п’ять гравців набрали 10 і більше очок, а найрезультативнішим став Ілля Чугунов з 15 очками.

“Прикарпаття-Говерла” здобула свою 8 перемогу в сезоні, з яких три над “Запоріжжям”.

“Запоріжжя” — “Прикарпаття-Говерла” 59:74 (11:20, 12:18, 19:24, 17:12)