Старовинний франківський Бастіон планують остаточно забудувати? (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

02 Dec, 2014 14:03

Старовинний франківський Бастіон планують остаточно забудувати? (ФОТО)

На вулиці Новгородській знову відбуваються незрозумілі будівельні роботи. За адресою Новгородська 4, поряд із Бастіоном, зносять одноповерховий будинок.

Читайте також: В Івано-Франківську приватизували дорогу, - громадський активіст (ФОТО)

Спершу робітники вручну демонтовували дах. Потім за руйнування стін дому взявся ескаватор. Будівля обнесена будівельним парканом.

Поряд з цією будівлею на розі вулиць Новгородська-Бельведерська вже зведена одна багатоповерхівка, яка викликала неоднозначні відгуки у іванофранківців. Саме між двома об”єктами знаходиться фортечний провулок, який є єдиним шляхом до частини муру Станиславської фортеці. Його залишки є історико-архітектурною пам’яткою XVII–XIX ст.

Місцеві чиновники наразі про роботи на даній адресі ще нічого не чули. Зокрема “Галка” поспілкувалася з начальником відділу охорони культурної спадщини  МВК Ігорем Панчишиним.

“Я вперше чую про те, що роблять з тим будинком. Він не занесений до архітектурних пам`яток міста, але є історично вартісною будівлею і його не можуть знести”- розповів Ігор Панчишин, і запевнив, що найближчим часом з`ясує, що відбувається на Новгородській.

Також за коментарем “Галка” звернулася до Департаменту архітектури та містобудування у Івано-Франківську. Там пообіцяли невдовзі з’ясувати, що відбувається.

Фото Юрій Гриньків\ Galka.if.ua

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry