“Батальйон Балі”. Мер Коломиї підтвердив, що його син втік з України

Автор: Назарій Боднарчук

24 Mar, 2023 10:28

Поділитись публікацією
“Батальйон Балі”. Мер Коломиї підтвердив, що його син втік з України

Олега – старшого сина мера Коломиї Богдана Станіславського нещодавно помітили на Балі, де він відпочиває із дружиною.

Про те, що на курорті відпочиває син Богдана Станіславського написав громадський активіст Констянтин Андріюк. Також цю інформацію активно розповсюджували й на одній із місцевих facebook-сторінок, яка активно критикує мера Коломиї, пише Галка.

За словами Андріюка, Олег Станіславський уже третій місяць перебуває за кордоном на Балі.

“Син мера Коломиї – Олег Станіславський. Боєць ТрО “БАЛІ”. Пишуть, третій місяць із санітаркою героїчно тримає там оборону. Його довго не пропускали через кордон, мовляв там дуже небезпечно. Але він усіма правдами-неправдами таки їх переконав. Заради нашого із вами спокою та миру!”, – повідомив Андріюк у своєму telegram-каналі.

Невдовзі ця інформація розлетілася мережею й у ЗМІ та викликала хвилю обурення.

Вранці 24 березня Богдан Станіславський підтвердив, що його син дійсно виїхав за кордон.

“Щодо сина Олега. Поїхав без мого дозволу і моєї згоди. Він самостійна доросла людина і зробив свій вибір. Не так я його вчив і мене це по-батьківськи болить. Але прийняв таке рішення – нехай за нього відповідає. Як чоловік і як мій син”, – розповів мер Коломиї.

Олег Станіславський – старший син міського голови Коломийської громади Богдана Станіславського. Йому 28 років. Він співвласник будівельної фірми “Станіславський” та пекарні “Оберхліб”. Про це є інформація на його facebook-сторінці та у системі Youcontrol.

Окрім того, він є членом Young Business Club – це закритий клуб молодих підприємців. Стати членом Young Business Club може лише власник офіційно оформленого бізнесу з оборотом від
100 000$ на рік. На сторінці клубу в Instagram є декілька фотографій з відпочинку на Балі, де можна впізнати Олега Станіславського.