“Батальйон невгамовних павучків”: волонтерки з Рогатина відправили на фронт вже близько 600 маскувальних сіток (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

29 Nov, 2023 17:16

Поділитись публікацією
“Батальйон невгамовних павучків”: волонтерки з Рогатина відправили на фронт вже близько 600 маскувальних сіток (ФОТО, ВІДЕО)

Волонтерки з Рогатина жартома кличуть себе «батальйоном невтомних павучих». Майже за годину звичайна сітка та клаптики тканини у жіночих руках стають “павутиною захисту” для сотень українських  воїнів.

Про це пише «Галка» з посиланням на Рогатинську МТГ.

Весною та влітку волонтерки Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості плели зелені маскувальні сітки, восени — жовті, а зараз — білі. Потрапляють сітки і на різні ділянки фронту. 

«Команда небайдужих, які і в будні, і в свята, навіть в часі блекаутів не покидають свій пост. А творіння волонтерок допомогли воїнам ЗСУ «заховати» від пильного ока противника понад пів тисячі  військових об’єктів. Це і техніка, і бліндажі, і окопи… А найголовніше – життя тих, хто бореться за мир в Україні», – йдеться у дописі.   

Волонтерки розповідають, що від травня 2022-го їм вдалося виготовити 381 сітку різних розмірів, а загалом від початку повномасштабного вторгнення – на передову їх відправлено близько шести сотень. Найбільше маскування сягало 40 метрів.

Нещодавно «невтомні павучихи» отримали чергові подяки від двох військових частин, а також підписаний захисниками прапор.

Детальніше у відео: