Батальйон “Прикарпаття” отримав 59 бронежилетів 4-ого ступеня захисту

Автор: Людмила Баран

08 Лип, 2014 11:07

Поділитись публікацією
Батальйон “Прикарпаття” отримав 59 бронежилетів 4-ого ступеня захисту

Ще 37 захисних засобів для військовослужбовців 5-го «Прикарпатського» батальйону територіальної оборони мають надійти впродовж тижня.

Читайте також: У франківському ліцеї виготовили понад 30 тисяч поживних батончиків для захисників України. Мешканців просять допомагати продуктами

Протягом останніх днів з підприємства «Темп – 3000» вдалось отримати 59 бронежилетів класу «Корсар 3М», 4-го ступеню захисту. 40 бронежилетів мають захист тулуба та шиї, а 19-ть мають повний комплект захисту. Також протягом цього тижня очікується отримати ще 37 бронежилетів, повідомляє Західний регіональний медіа-центр Міноборони.

– Підприємство «Темп – 3000» одне з небагатьох в Україні, яке має сертифікат на свою продукцію, – зазначив полковник Ігор Павлюк, – Зараз воно завантажено замовленнями більше ніж можна собі уявити. Тому, щоб прискорити процес виготовлення бронежилетів власне для Прикарпатського батальйону територіальної оборони, в Київ було скеровано офіцерів з нашої установи. Вони буквально днюють і ночують на підприємстві роблячи все можливе аби прискорити отримання цих засобів захисту. Як бачимо це приносить свої позитивні результати.

За словами офіцера, всі бронежилети будуть вже до кінця цього тижня доставлені до місця де дислокується наш батальйон.

Теги: