«Батальйон Тимошенко» не вигадки, він реальний – Соболєв

Автор: Турій Роман

20 Лип, 2014 10:44

«Батальйон Тимошенко» не вигадки, він реальний – Соболєв

Рух опору, про започаткування якого під час президентської кампанії оголосила Юлія Тимошенко, працює.

Читайте також: Україна готова забезпечити до 400 тис. вакцинацій від COVID-19 на тиждень - заступник голови Офісу президента

Про це і інтерв’ю виданню www.galka.if.ua сказав народний депутат, голова фракції «Батьківщина» у ВР Сергій Соболєв.

«На лінію АТО відбуває Кіровоградський батальйон, якому ми допомагали у всьому. Уже відбулося вручення засобів захисту і підготовка, яка проводилась в Кіровограді на базі Руху опору», – відзначив Соболєв.

За його словами, цей батальйон є прикладом того, яким чином рішення, які ухвалювалися на політичному рівні далі мають своє продовження саме в військовому режимі реального часу.

«Без сумніву, Рух опору має своє продовження. Тобто що відбувається? Наше завдання максимально організувати людей, ми це зробили, це максимально провести агітаційну роботу, ми це теж зробили, роз’яснення, ми це зробили, а далі – дати можливість добровольцям, які хочуть захищати країну, десь організуватися, ми це зробили. Більше того, ми пішли навіть, щоби не держава, а ми взяли на себе екіпірування. От приклад того, коли Рух опору – це є чітке поєднання політичних і державних інституцій», – сказав Сергій Соболєв.

Повне інтерв’ю із Сергієм Соболєвим читайте на www.galka.if.ua уже найближчим часом.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...