Батальйону, де служать два депутати міськради, передали мікроавтобус (ФОТО)

Автор: Турій Роман

16 Mar, 2015 10:17

Поділитись публікацією
Батальйону, де служать два депутати міськради, передали мікроавтобус (ФОТО)

В Івано-Франківську передали автомобіль для бійців батальйону особливого призначення “Гарпун”.

Читайте також: 208 франківських воїнів отримають з бюджету по 10 000 гривень на реабілітацію

Як відомо, в цьому підрозділі служать два депутати-свободівці з міської ради — Михайло Малярчук та Петро Гавриш. Мікроавтобус VW Transporter для захисників незалежності оперативно знайшли та придбали партійні побратими. Такому подарункові бійці звісно ж зраділи. Адже будь-яка підтримка ураїнського війська з тилу – то вагомий крок до спільної перемоги.

“Для цієї машини завдання будуть дуже різноманітні. Ми вже з друзями сміялися, що там є стільки місця, що можна й станковий кулемет закріпити, і на всі сторони операувати. Загалом, дуже приємно відчувати підтримку побратимів. Відчувається, що ввесь народ допомагає у війні – і на передовій, і в тилу”, – зізнається Петро Гавриш.

Потужний автомобіль силами волонтерів-“свободівців” придбали у Польщі. Після додаткової перевірки та діагностики машині не страшне бездоріжжя та загроза несправності. За словами лідера франківських свободівців Руслана Марцінківа, зараз робота партійців в основному зосереджена саме на потреби армії.

“Працюємо в тилу, щоб допомогти хлопцям, шоб таким невеликим вкладом зробити так, аби ми швидше перемогли у війці з ворогами України”, – розповів голова Івано-Франківської міської організації ВО “Свобода” Марцінків.

До слова, у лавах Збройних сил України та добровольчих батальйонів нині служать близько 9 сотень “свободівців”.

Нагадаємо, минулого тижня “свободівці” відправили на фронт позашляховик та генератор.