Батальйону «Франківськ» пообіцяли повне забезпечення

Автор: Турій Роман

24 Чер, 2014 14:45

Поділитись публікацією
Батальйону «Франківськ» пообіцяли повне забезпечення

Батальйон «Франківськ» підпорядкований міністерству внутрішніх справ і повинен приймати участь у бойових діях на Сході. Бійці батальйону  повинні володіти навиками бою, звільнення заручників, звільнення від терористів будівель, підтримання порядку на вулицях.

Читайте також: Сікора розповіла про роботу із генералом Воробйовим: Це людина, яка дослухалася до кожного прохання і допомагала бійцям АТО

Проте проблема в тому, що бійці батальйону просто не можуть навчитися всім необхідним навикам. У них навіть немає місця для проведення бойового злагодження, хлопці тренуються в парках та навіть на дитячих майданчиках. Більше того, вони абсолютно не забезпечені формою, взуттям та іншими необхідними речами. Саме тому, вони вийшли сьогодні на пікет.

В результаті протесту було досягнуто компромісу. Тимчасово виконуючий обов’язки заступника голови УМВС в області Руслан Воробйов запевнив, що уже найближчими днями бійці батальйону отримають форму, а до кінця тижня – берци.

«Домовились, що спецбатальйон міліції Івано-Франківськ буде розміщений на території полігону прикарпатської філії національної академії внутрішніх справ України. Вони там будуть знаходитись або до зміни місця дислокації, або до відправки несення служби в іншу точку України», – сказав Воробйов.

За його словами, поселити бійців у гуртожитку Школи міліції неможливо, адже там не буде місць – очікується набір нових курсантів, а також переведення курсантів із Луганської та Донецької області.

Фото – Юрій Гриньків

Теги: