Батьки активно долучилися до ініціативи «Збережи квіти – врятуй життя бійця»

Автор: Людмила Баран

01 Sep, 2014 13:40

Поділитись публікацією
Батьки активно долучилися до ініціативи «Збережи квіти – врятуй життя бійця»

В  23-тій школі у скриньці пожертв для поранених під час АТО назбирали 5 6оо гривень.

Читайте також: Заручники "Прозоро": франківських школярів пропонують харчувати за три гривні

Батькам школярів запропонували замість витрачатися на купівлю квітів  перерахувати гроші для допомоги пораненим учасникам АТО. Кошти надсилали самостійно на банківські картки  або ж збирали в скриньки для пожертв у школах.

Після першого дзвоника у 23-тій школі зібрали 5 600 гривень. Про це www.galka.if.ua повідомив голова Ради батьківського самоврядування міста, організатор акції Петро Хмельовський.

“Будемо продовжувати збирати благодійні пожертви до кінця тижня. Через 2-3 дні опублікуємо через засоби масової інформації перші звіти. Однак дійсні результати знатиме боєць, якому ці гроші надійдуть на картку”, – зауважив Петро Хмельовський.

Він розповів, що акція була спрямована на те, аби надати адресну допомогу конкретним людям. Для цього в Координаційній раді з надання допомоги пораненим взяли контакти трьох найважче поранених вояків.

Голова Ради батьківського самоврядування помітив, що цього року на врочистій лінійці було менше квітів, ніж зазвичай.

“Мова не йшла про те, щоби не дарувати квітів вчителям. А про те, що немає сенсу витрачати шалені кошти на велику кількість квітів, які потім викинуть. Цього року в нашій школі був один букет від класу. Цього цілком достатньо”, – зазначив Петро Хмельовський.