“Батьки мають право допомагати, це не заборонено”, – директор франківської школи про збір грошей

Автор: Костинюк Олександр

29 Сер, 2019 16:09

“Батьки мають право допомагати, це не заборонено”, – директор франківської школи про збір грошей

У мережі поширюють інформацію, що в одній з франківських шкіл батьків залучають до купівлі речей для НУШ. Дирекція школи спростувала таке твердження і пояснила – ідея допомогти школі йде від ініціативних батьків, інших – ні до чого не змушують.

Читайте також: Затишно і комфортно: у міській дитячій лікарні з'явилися кольорові палати (ФОТО)

Днями в соцмережі Facebook великого резонансу набрав допис користувача Романа Волощука, про те, що в ЗШ №15 батьків нібито залучають до закупівлі речей для нової української школи, а саме килимків для першокласників.

“Прошу пояснити! До якого часу у вашій школі батьківський комітет буде збирати гроші, на ті речі, які вам виділяє держава? Батьки учнів.., може, достатньо уже? Якщо одне собі щось придумало, це не означає, що всі інші батьки, як стадо неотесаних, має підчинятися! Ви, шановний батьківський комітет, як щось не розумієте, тоді знайдіть в інтернеті інфу про Закон, де чітко все написано. Хватить продовжувати добровільну корупцію!”, – пише Роман Волощук, інформує “Галка”.

Оскільки відомо, що повне облаштування класів за програмою НУШ відбувається за кошти бюджету, то в коментарях багато франківців почали обурюватися і звинувачувати дирекцію школи №15 в поборах.

Гайдаш Микола Правильно! Де звіти за кожну використану копійку? Чи не прилипає значна частина коштів до дирекції та їх найближчого оточення?

Наталя Зелінська Ще рік навчальний не розпочався, а в школах знов побори. Люди, що це з вами?

Mariana Vershynina Керівник закладу має подбати про вирішення подібних питань. Чому батьки килимками займаються? Хто їх про це просить? Може на килимок уже виділили кошти?

Проте є багато і тих, хто став на захист школи, мовляв, долучитися до закупівлі килимків – ідея ініціативних батьків, а противників цього – не змушують здавати кошти.

Ірина Костун Килимок дітям на підлогу то корупція?

Іван Канюс В чому проблема? Хто не хоче чи не може, хай не здає.  Ну або хай діти вчаться в конюшні. Вас же не просять вчителю додому щось купити!

Марічка Гавриляк Ніхто нікому в кишеню не лізе, не здавайте і крапка!

Olesya Gvozdetska Якщо не хочете допомогти батькам зробити клас комфортним для дітей, то хоч не мішайте.

У коментарі “Галці” директор ЗШ№15 Василь Бойчук розповів, що адміністрація школи насильно нікого не залучає до закупівлі яких-небудь речей. Ситуація, яка склалася – це ініціатива самих батьків.

“Батьки мають право допомагати школі, їм жодним нормативним документом не заборонено це робити. А люди в соцмережах дозволяють собі обливати інших брудом, знаючи, що їм нічого за це не буде. Я не знав про цю ситуацію, але з допису у Facebook зрозумів, що батьки зібралися замінити килимок. Чому чоловік підняв такий шум, чому він обзиває цих батьків?”, – каже директор.

Василь Бойчук додає – відколи працює у цій школі, то видає розпорядження, аби вчителі ніколи не вимагали і не брали ніякі кошти у батьків учнів.

“Так, є люди, які інколи хочуть допомогти. Якщо вони самі хочуть поміняти килимок чи десь допомогти з ремонтом, то я ж не маю права їм це заборонити. А хто не хоче, то просто хай не долучається та й все”, – додав Бойчук.

Фото ілюстративне

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...