«Батьківщина» втрачає контроль в парламенті. Частина партійців мають перейти в нову коаліцію – політолог

Автор: Турій Роман

29 May, 2014 08:42

Поділитись публікацією
«Батьківщина» втрачає контроль в парламенті. Частина партійців мають перейти в нову коаліцію – політолог

«Батьківщина» втрачає контроль над своєю фракцією в парламенті. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав політолог Павло Нусс.

Читайте також: Коломойський з озброєними людьми увійшов в офіс "Укртранснафти" -

За його інформацією 45 членів фракції уже начебто дали згоду на формування так званої «Порошенківської коаліції».

«Партія Кличка також увійде до коаліції, всі 41 членів фракції “Удар” вже де-факто в ній. Група “Економічний розвиток” та об’єднання “Суверенна європейська Україна” інтегрується в коаліцію Порошенка в кількості 73 парламентаріїв, і 40 позафракційних законотворців висловлюють бажання долучитися до реалізації плану Порошенко в його коаліції. В загальній кількості 214 депутатів вже формують коаліцію навколо Петра Олексійовича, і на мій погляд, це не остаточна кількість, з ряду причин», – пише політолог.

Окрім того, він відзначає, що швидше за все вибори до парламенту будуть вірогідно уже у цьому році, проте Порошенко запропонує ВР прийняти рішення про саморозпуск.

Також Павло Нусс вважає, що нова коаліція, котра має бути сформована в парламенті ймовірно піде до ВР на позачергових виборах єдиними списком під брендом партії «Солідарність».

«Наразі, А.Яценюк та А.Турчинов висловили свою лояльність президенту Порошенко. З цього робимо висновок, що присутність фракції “Батьківщина” в наступному скликані – під питанням», – пише Павло Нусс.

Теги: