Батько Анджеліни Джолі розкритикував Барака Обаму.

Автор: Турій Роман

16 Jul, 2014 11:27

Поділитись публікацією
Батько Анджеліни Джолі розкритикував Барака Обаму.

 Голівудський актор Джон Войт у прямому ефірі популярного шоу на телеканалі “Fox”  розкритикував президента США Барака Обаму. Батько Джолі у своїй промові згадав також і про Росію.

75-річний актор-республіканець Джон Войт сказав, що не вважає адміністрацію Обами національним надбанням, повідомляє “NY Daily News”, передає “Українська правда”.

Войт пояснив свою позицію тим, що, на його думку, політика чинного президента США не варта стількох жертв, які понесла Америка під час подій на Близькому Сході.

“Мій найбільший біль полягає в тому, що ми принесли тисячі життів наших героїв у жертву Іраку просто для того, щоб президент Обама вивів звідти війська і залишив країну на розтерзання терористам. І що він про це говорить? Нічого”, – зауважив батько Джолі.

Джон Войт також згадав і про Росію:

“Губернатор Ромні попереджав нас про агресію з боку Росії, і тепер ми бачимо, що його страхи не були безпідставними. І що Обама думає про це? Та нічого…”.

Далі батько Анджеліни закликав людей з усього світу звернути увагу на Америку.

“Мої дорогі друзі по всьому світу, зверніть увагу на те, що відбувається у великій Америці. Відстоюйте свої права! Не бійтеся говорити про несправедливість, коли ви її бачите. А ми давайте ж повернемо нашу країну до того, чим вона колись була, знову зробимо її сильною, повної любові до життя і свободи Америкою. Так благословить нас Господь”, – наголосив він.