«Без обмежень» відіграли на Прикарпатті перший в Україні безпечний автоконцерт (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

01 Вер, 2020 08:22

Поділитись публікацією
«Без обмежень» відіграли на Прикарпатті перший в Україні безпечний автоконцерт (ФОТО)

Ввечері 31 серпня на аеродромі в селі Підгір’я Івано-Франківської області на першому безпечному автомобільному концерті (БАК) запалював гурт «Без обмежень».

Одразу при в’їзді на територію летовиша очікувано утворювалися значні затори, адже послухати улюблених виконавців приїхали близько тисячі слухачів на автівках, інформує “Галка”.

Щодо карантинних обмежень, то температурного скринінгу фанатів не було, проте персонал та організатори концерту були в масках, а у рекламних аудіооголошеннях регулярно повторювали і наголошували, що гості можуть ходити по території лише у масках.Мало хто з відвідувачів був у масці, проте люди не надто й далеко відходили від своїх автівок.

Музиканти розпочали концерт запальною композицією «Буду з тобою». А далі всі присутні на концерті підспівували «Листопад», після залунала відома «Зорі запалали». Також слухачі танцювали, насолоджуючись піснею «Мільярди».

«Коли ми наприкінці травня розпочинали тур з безпечними автоконцертами, тоді людям не можна було виходити з автомобілів, і глядачі з нами вітались клаксоном. Франківськ, ми мали зустрітись з вами на стадіоні, але от яка сталась халепа. Я радію, що є люди, які зрозуміли, що можна зробити такий формат концертів, коли люди приїздять на концерт на автомобілях, мов на пікніки, беруть свою сім’ю і відпочивають разом», – сказав фронтмен гурту Сергій Танчинець.

Потім лунала композиція «Не знаю як», а за нею «Хто я». Була й пісня «Моя земля», яка написана в честь 15-річного харківського школяра Данила Дідика. Він загинув 2015 році під час ходи на честь річниці Революції Гідності внаслідок теракту. А закінчили концерт піснею «Без неї ніяк».

На території концерту відвідувачам пропонували безконтактно замовити їжу чи напої, для цього потрібно було просканувати кюар код та зробити замовлення, а кур’єр доставляв їжу до автомобіля. Можна було навіть замовити кальян.

До слова, концертом в Івано-Франківську «Без обмежень» закінчили свій безпечний автомобільний тур.