Без шансів: гравці “Прикарпаття” програли у Житомирі (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

11 Sep, 2021 15:30

У матчі восьмого туру Першої ліги у Житомирі “Полісся” перемогло івано-франківське “Прикарпаття” – 2:0.

В першому таймі ігрова перевага була за господарями. Вони більше атакували, пробивали по воротам, але у ствір рамки ударів було обмаль. Іванофранківці ж намагалися контратакувати, але невдало і без гостроти.

У другому таймі долю матчу вирішив Дмитро Шастал. Тільки вийшовши на поле, на 57-ій хвилині він після прострілу з флангу відкрив рахунок у матчі, а ще через дві хвилини у схожій атаці подвоїв його, пише “Галка”.

Іванофранківці відповіли кількома небезпечними моментами, та до забитих м’ячів не дійшло. Й далі не було помітно комбінацій та зіграності. Прикарпатці на масовий штурм воріт гостей не пішли навіть наприкінці матчу, тож їдуть додому із закономірною поразкою.

Місце іванофранківців у турнірній таблиці після цієї гри буде відоме по завершенні інших матчів туру. Наразі підопічні Олега Рипана дев’яті, і можуть опуститися ще на дві сходинки вниз.