Безкоштовне ПЛР-тестування, закриття “Буковелю” та відтермінування виборів: Михайло Ноняк звернувся до центральної влади

Автор: Застава Максим

27 Feb, 2021 14:26

Безкоштовне ПЛР-тестування, закриття “Буковелю” та відтермінування виборів: Михайло Ноняк звернувся до центральної влади

Кандидат у народні депутати в окрузі №87 Михайло Ноняк звернувся до центральної та обласної влади із закликом закрити “Буковель” на карантин, провести масове безплатне ПЛР-тестування та відтермінувати вибори.

Читайте також: Партнер Коломойського Шевченко продовжує втрачати лідерство у 87 окрузі, - політолог Таран

Про це політик написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Ноняк звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова та до обласної влади Івано-Франківщини.

“Наше Прикарпаття у реальній небезпеці. Сьогодні 892 нових випадки Ковід-19. Тож не маємо часу зволікати, бо сьогодні ціна такому зволіканню – людські життя.

Перш за все, у ситуації, яка склалася, потрібно запровадити безплатне тестування населення, щоб локалізувати вогнище небезпеки.

Адже багато людей переносять недугу безсимптомно, будучи вкрай небезпечними для оточуючих в цей період. Та, зрештою, нічого лукавити, пандемія виснажила людей і фінансово. Багато хто, навіть маючи симптоми хвороби, не поспішає тестуватись, бо 800-1000 гривень, які потрібно сплатити за цю процедуру, для багатьох сьогодні є чималою сумою. Тож, саме масове безплатне тестування є тим правильним першим кроком, який повинна зробити ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА у ситуації, яка склалася в області”, – пише Ноняк.

По-друге, пояснює політик, потрібно по максимуму усунути вогнища небезпеки.

“У нашій області, беззаперечно, найбільш проблемним є курорт «Буковель». Я дивуюся як ще він не попросив автономії в України. Там же давно діють свої неписані закони.

Знаєте, що кажуть мої київські знайомі у телефонній розмові після того, як останнім часом поповзла вгору кількість інфікованих у статистиці МОЗу: «Та нічого дивного: усі ж повернулися з «Буковелю».

Панове можновладці, кому Ви служите: народу України чи олігархам, котрі навіть не намагаються прикривати свого презирства до цієї держави, цього народу”, – додає Михайло Ноняк.

Нагадаємо, в період з 26 лютого до 12 березня робота “Буковелю” буде зміненою, але курорт продовжить роботу.

“І наостанок, потрібно все-таки прописати чіткий перелік застережень щодо проведення агітаційної кампанії в окрузі. Хоча найкращим виходом із ситуації було б все-таки знайти можливість відтермінувати ці вибори та провести їх належним чином.

Не можна розглядати людей виключно в якості засобу для досягнення власних цілей. Зараз, як ніколи раніше, проявилася справжня сутність тих, кому байдуже, якою ціною отримати мандат, бо байдужі їм ті люди, той край. Чому деякі кандидати готові наражати виборців на небезпеку, щоб отримати омріяне місце в парламенті? Бо не планують щонайменше найближчих кілька років цих людей бачити, дивитись їм в очі. Це не просто не порядно. Це підло”, – каже кандидат в нардепи.

“Чому пишу це? Бо, як законослухняний громадянин, все ще сподіваюся, що здоровий глузд переможе у людей, які сьогодні мають обов’язок керувати цією державою, цим краєм, і ми, нарешті, зможемо побачити у розв’язання цієї проблеми державницьку позицію як центральної, так і місцевої влади”, – додає Ноняк.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 3
  • like
3
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry