Безкоштовні дослідження і консультація: місяць здоров’я стартує в Івано-Франківську

Автор: Турій Роман

02 Тра, 2019 09:48

Безкоштовні дослідження і консультація: місяць здоров’я стартує в Івано-Франківську

З другого по 31 травня франківкам і франківцям різного віку пропонують безкоштовно та без запису в електронну чергу пройти огляд і проконсультуватися у семи місцевих поліклініках і трьох жіночих консультаціях.

Читайте також: «Наші заклади краще готові до медичної реформи, ніж НСЗУ», - Бойко

Про це під час прес-конференції другого травня розповіли секретар міської ради Оксана Савчук і начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко.

Подібну медичну програму ініціювали у 2018 році і вона охоплювала тільки жіночу частину населення. Цього року обстежитися зможуть і чоловіки, інформує “Галка”.

“Місяць жіночого здоров’я надихнув нас на ініціювання місяця здоров’я для всіх. Цьогоріч зможуть обстежитися чоловіки і юнаки”, – зазначила Оксана Савчук.

Вона додала, що здоров’я треба перевіряти комплексно хоча б раз на рік.

Мешканцям пропонують п’ять кроків здоров’я: прийти в оглядовий кабінет, поспілкуватися з лікарем і отримати “Картку здоров’я”, здати загальний аналіз крові та сечі, виконати рекомендації лікаря та пройти необхідні обстеження, зберегти свою “Картку здоров’я” та прийти з нею на обстеження наступного року.

До слова, місяцем здоров’я у 2018 році скористалися понад 1 300 франківок. За результатами оглядів понад 750 жінок було відправлено на додаткові обстеження та лікування.

Марія Бойко підкреслила, що “здоров’я – це наша особиста відповідальність. Здоровим бути модно і здоровим бути потрібно. Це будуть базові обстеження. Не потрібно приходити до лікаря і вимагати повний спектр послуг”.

Ще одна особливість місяця здоров’я – це те, що будуть працювати виїзні бригади для осіб з особливими потребами. Їх обстежуватимуть на дому.

Також Оксана Савчук зазначила, що естафету підхопило ще одне українське місто – Мелітополь.

Адреси медичних закладів, де можна безкоштовно обстежитися – на буклеті:

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry