“Безпечне місто”: у Франківську вуличні камери розпізнаватимуть злочинців та небезпечні ситуації

Автор: Зелінська Таня

18 Вер, 2020 11:19

“Безпечне місто”: у Франківську вуличні камери розпізнаватимуть злочинців та небезпечні ситуації

В Івано-Франківську створять єдиний дата-центр, який слідкуватиме за порядком у місті через вуличні камери.

Читайте також: Європейський проєкт благоустрою на Вовчинецьких горах потопає в смітті франківців (ФОТО)

В Івано-Франківську реалізують проєкт “Безпечне майбутнє” в рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020. У чотирьох містах-партнерах створять дата-центри: Івано-Франківськ, Солотвино, Бая-Маре та Сігет, інформує “Галка”.

У Франківську дата-центр буде знаходитися на стадіоні “Рух”. Він складатиметься з таких елементів: серверна частина, центр оперативного реагування та приміщення з бек-апами. До серверів будуть підключені камери, що знаходяться у місті, та ті, які встановлять у рамках проєкту. Програмне забезпечення буде відповідати всім вимогам служб оперативного реагування Івано-Франківська. Воно зможе виявляти небезпечні чи потенційно небезпечні ситуації, допоможе у встановленні особи чи номерних знаків авто та інше.

Співпраця між містами-партнерами сприятиме боротьбі з транскордонною злочинністю: нелегальною міграцією, незаконним ввезенням чи вивезенням товарів тощо.

Начальник управління інвестиційної політики Ігоря Попадюка розповів, загальна вартість проєкту 1,3 мільйона євро, бюджет Івано-Франківська – 565 850 євро (18 758 000 грн). Термін реалізації – 24 місяці (2021 – 2023 роки).

“Опрацювали з патрульною місця, де найкраще встановити нові камери – це вокзал, заїзди в місто та інше. Зокрема буде встановлено 25 транспортних камер. Тоді ми розробляли вставлення камер по місту, але проєкт працюватиме на всю ОТГ”, – говорить Попадюк.

Проєкт фінансується ЄС через Європейський Інститут Сусідства.

Головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...