Безперебійник для котла. Щоб більше не мерзнути

13 May, 2021 07:36

Безперебійник для котла. Щоб більше не мерзнути

Сучасний опалювальний котел – це складне високоточне обладнання, дуже чутливе до різких перепадів напруги та якості електроенергії. Щоб захистити дорогий прилад від псування та забезпечити повноцінне опалення, необхідно встановити джерело безперебійного живлення для котла (ДБЖ, або UPS).

Придбати корисне обладнання зручно в онлайн-магазині 220Volt. Це перевірений торговельний майданчик електротоварів, який співпрацює безпосередньо з виробниками, тому пропонує вигідні ціни та заводську якість. Доставлення замовлень здійснюється у будь-який регіон України. Питання монтажу та обслуговування треба окремо обговорювати з оператором.

На сторінці каталогу https://220volt.com.ua/…/opt_reshenie_ibp_sistem-otopleniya/ можна ознайомитися з асортиментом, технічними параметрами та цінами наявних у продажу моделей. Якщо маєте питання, телефонуйте консультантам компанії або замовляйте зворотній дзвінок.

Конструкція джерела безперебійного живлення

Пристрій складається з двох модулів:

 • Акумуляторна батарея (АКБ). За відсутності напруги у мережі слугує резервним чи постійним джерелом живлення.
 • Блок керування системою перемикання. Під час збою в електропостачанні перемикає котел на резервне живлення.

Також до складу UPS входить інвертор, що перетворює змінний струм напругою 12В на постійний 220В.

Різновиди ДБЖ для опалювальних котлів

Згідно з принципом роботи вирізняють кілька видів UPS:

 • Резервні, або off-line. Зазвичай в їхній назві присутнє позначення Back. Це найпростіший та найдешевший тип. Перемикання на автономне живлення здійснюється, якщо напруга знижується до 175 В. Як правило, є фільтри, що захищають від перешкод під час роботи у мережі.
 • Лінійно-інтерактивні, або line-interactive. Часто мають приставку Smart у назві. Обладнані стабілізатором низької точності та здатні підтримувати роботу котла протягом 15-20 хвилин. У разі перевищення встановлених параметрів роботи стабілізатора обладнання від’єднується від мережі та живиться від акумулятора. Є моделі із зовнішнім акумулятором, від яких котел працює до 10 годин.
 • Подвійного перетворення, або on-line. Найбільш якісна та дорога система. Видає струм без перешкод, незмінної частоти та фіксованої напруги. Безперервно заряджає акумулятор, постійний струм якого перетворюється на змінний та подається до котла. Забезпечує миттєве перемикання на роботу від батареї та стабілізацію сигналу з мінімумом затримок. На виході дає ідеальний синусоїдальний сигнал. У цих моделях частіше зустрічається вбудований акумулятор. Під’єднання не займає багато часу, не вимагає особливих навичок. Прилад не потребує регулярного обслуговування. Витрати на його утримання мінімальні. Головне – берегти UPS від вологи.

Для підтримання роботи газового котла найліпшими вважаються онлайнові ДБЖ із можливістю під’єднання зовнішнього акумулятора. Якщо потужність енергоспоживання не перевищує 0.5 кВт, а тривалість вимкнення — 1 годину, підійде лінійно-інтерактивний прилад із вбудованою батареєю.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry