Безробітні франківчанки дізналися, як побороти дискримінацію, шукаючи роботу

Автор: Людмила Баран

19 Січ, 2015 14:20

Безробітні франківчанки дізналися, як побороти дискримінацію, шукаючи роботу

На базі Івано–Франківського міського центру зайнятості відбувся семінар на тему: “Захист від дискримінації за ознакою статі при реалізації права на працю”.

Читайте також: Юних франківців запрошують на воркшоп з моніторингу якості повітря (ПРОГРАМА)

Матеріали семінару розроблені за сприяння Канадського фонду місцевих ініціатив. Ініціатором заходу виступив Молодіжний громадський центр «Еталон». Учасницями стали 20 молодих енергійних жінок, котрі із певних причин є тимчасово безробітними, повідомляє прес-служба організації.

Метою семінару було донести до слухачів роль жінки у сучасному суспільстві; розібратись у основних поняттях: «рівні права та можливості», «гендерна рівність», «дискримінація та її основні прояви», «дискримінація на ринку праці та сексизм у рекламі».

В рамках заходу також було презентовано «Центр правової допомоги та протидії дискримінації», котрий буде функціонувати на базі МГЦ «Еталон».

Основна концепція створення центру — надання безоплатної первинної правової та психологічної допомоги людям, чиї права були порушені або тим хто став жертвою дискримінації, незалежно від статі та віку.

Як зазначила Голова Правління Молодіжного громадського центру «Еталон» Леся Аронець, проблема статевої дискримінації це не надумане явище.

«Дискримінація реально існує в українському суспільстві. Ми дуже часто просто навіть не підозрюємо, що наші права були порушені чи те, що ми стали жертвами дискримінації. А все через існуючу гендерну стереотипність у нашому суспільстві. Жінки звикли бути другорядними, а це — неправильно!», – заявила Леся Аронець.

Детальнішу інформацію про проект можна отримати у голови правління МГЦ «Еталон» — Лесі Аронець. Тел. 0503732207, e-mail: [email protected]

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry