Безжальний демонтаж: комунальники звільняють місто від незаконних гаражів (ФОТО + ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

05 Feb, 2016 11:47

Поділитись публікацією
Безжальний демонтаж: комунальники звільняють місто від незаконних гаражів (ФОТО + ВІДЕО)

5 лютого на вулиці Сніжній, що поблизу поліклініки №2 на Довгій, івано-франківські комунальники за підтримки поліції та нової потрульної поліції взялися за демонтаж восьми незаконних гаражів.

Читайте також: У Франківську не планують підіймати плату ані за комунальні послуги, ані за громадський транспорт — Смушак

Дані споруди вже не один рік стоять на зеленій зоні без будь-яких дозволів.

Як розповів “Галці” директор Департаменту комунального господарства Михайло Смушак, влада міста неодноразово попереджувала власників про незаконні дії, але реакція була млявою – з десяти незаконних гаражів у цьому місці, люди демонтували лише два.

Тож нині на вказану адресу прибули працівники різних комунальних служб з належною технікою для знесення споруд. Перший гараж демонтували без особливих проблем – комунальники самі викотили з нього старенький “Москвич”, а в будці нічого іншого не було – тож краном погрузили споруду на тягач, якого під час руху супроводжує патрульна поліція.

З наступним виникли проблеми – у гаражі були газові балони та багато майна. Треба усе це віддати зберігання.

“Гаражі будуть відвезені на територію КП “Міськсвітло”, потім якщо власники знайдуться, захочуть забрати своє майно, будуть змушені компенсувати усі збитки, бо люди працюють, є техніка, час затрачається. Роботу тут організовують нові керівники нової інспекції з благоустрою, яка на повну силу працюватиме з першого квітня”, – каже Смушак.

За словами Смушака, в місті нині є близько 40-ка об’єктів для демонтажу, з якими неефективно боролася стара інспекція з благоустрою.
Однак, сьогодні демонтують тільки два гаражі. Як пояснили працівники, у Івано-Франківськтеплокомуненерго 5 лютого 2016 року ювілей – 50 років. Тож чоловіки, які залучені до процесу демонтажу, поспішають на святкування.