Бібліотекарка з Прикарпаття відвідала книгозбірні Дніпропетровщини (ФОТО)
15 Лип, 2016 18:10
Платформа національних обмінів» (Львів) підтримала проект Кам’янської централізованої бібліотечної системи «Міняю бібліотекаря». Це вже другий проект, який реалізуватимуть бібліотекарі.
У липні місяці відбувся обмін між бібліотекарями туристичного Івано-Франківська та промислового Кам’янського, метою якого є поширення інноваційних практик Івано-Франківських та Кам’янських бібліотек, посилення ефективності започаткованих партнерств, промоція бібліотечних інновацій та позиціонування бібліотеки, як центру громади на новому місці в нових умовах, подолання стереотипів «Схід-Захід», інформує Тисменицька РДА.
З 6 по 10 липня, директор Тисменецької централізованої бібліотечної системи Ірина Мельник, відвідала найкреативніші бібліотеки Дніпропетровщини, а саме: бібліотеку ім. Т.Г. Шевченка м. Кам’янське, Кам’янську центральну бібліотеку для дітей, Дніпропетровську центральну бібліотеку та Нову бібліотеку на Мініна. Взяла участь у бібліотечних заходах: «Книжковій інтервенції» у Кам’янському, вечірці у книжковому дворику, відвідала виставу академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки, подорожувала історичними місцями.
13 липня директор Кам’янської міської бібліотеки Герасюта Тетяна, відвідала бібліотеки Тисмениччини.
Діалог супроводжувався показом відеоролика. який змонтували працівники бібліотеки за результатами співпраці з партнерами. Гостя поділилась досвідом своєї роботи, провела віртуальну екскурсію у м. Кам’янське. А підсумком зустрічі за круглим столом став книжковий презент, який складався з музичних, прозових, поетичних творів письменників, митців Тисмениччини, що вручили начальник відділу культури Тисменицької райдержадміністрації Олександра Стефінко та директор Тисменицької ЦБС Ірина Мельник.
Хочеться відзначити. що при зустрічах були присутні керівники громад, що свідчить про підтримку і розуміння ними ролі закладів культури в житті громад.
У Ямниці бібліотекарі відразу віднайшли свою професійну дотичність, що полягла у діяльності любительських об»єднань по веденню органічного землеробства – у Ямниці «Сільський господар», а у Кам’янську – «Садиба».
Як підсумок, хочеться відмітити, що в роботі бібліотекарів як на Сході України так і на Заході багато спільного і навіть проблеми одинакові, і лише від креативності та сучасного підходу до форм і методів роботи бібліотекаря залежить їхнє вирішення і майбутнє бібліотек.