Біг на 100 кілометрів: офіцер 114-ої бригади здобув “срібло” в Київському ультрамарафоні (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

23 Чер, 2021 14:46

У вихідні в столиці пройшов “5-ий Київський ультрамарафон”. Особливістю цього ультрамарафону є те, що за результатами забігів проводиться відбір на чемпіонат світу з бігу на 50 та 100 км.

Понад чотири сотні учасників, серед них – капітан Андрій Камінський, військовослужбовець франківської 114-ої бригади тактичної авіації.

Він подолав дистанцію на 100 км за 8 годин 2 хвилини та 4 секунди. З цим результатом офіцер посів почесне друге місце серед 90 учасників цієї дистанції.

Про це інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку Повітряного командування “Захід”.

“Це є досягнення не однієї людини, а командна робота. Важливою для мене була підтримка та віра друзів”, – говорить військовий.

Вісім годин інтенсивного бігу, це не просто, адже щогодини бігун витрачає приблизно 700 ккал, запас яких потрібно відновлювати, тому на дистанції були розгорнуті пункти харчування та гідратації.

В одній команді з Андрієм був його наставник та друг полковник Сергій Гаценко, який був ”хелпером” – подавав їжу, енергетичні напої та надавав інформацію щодо поточного проходження дистанції.

“Було дуже спекотно. Спека – це серйозна перешкода для подолання ультрадистанцій, вона внесла свої корективи на самопочуття спортсменів під час проходження дистанції, – розповідає Андрій.

Саме злагоджена та командна робота офіцерів дала можливість показати високий результат та зайняти призове місце на п’єдесталі пошани.