Білик: Ми стараємося допомогти підприємцям Івано-Франківська, зокрема, у частині налагодження внутрішньої торгівлі

Автор: Турій Роман

11 Чер, 2014 14:02

Поділитись публікацією
Білик: Ми стараємося допомогти підприємцям Івано-Франківська, зокрема, у частині налагодження внутрішньої торгівлі

На розгляд депутатів міської ради винесено питання щодо затвердження заходів, які мають сприяти діяльності підприємств міста в умовах ускладнення політичної та економічної ситуації.

Читайте також: У будинку на Довженка відімкнули світло. Там знаходилася людина на апараті штучного дихання

Проект рішення передбачає всебічну допомогу підприємцям Івано-Франківська. Зокрема, наприклад, сприяння виходу їх продукції на всеукраїнські та міжнародні ринки. Окрім того, чиновники хочуть переглянути орендні ставки у бік зменшення, а також посприяти в залученні дешевих кредитів місцевим підприємцям.

«Ми стараємося допомогти підприємцям Івано-Франківська, зокрема, у частині налагодження внутрішньої торгівлі. Наприклад, наростити кількість фірмових магазинів. Щоби підтримати продукцію місцевого виробника ми пропонуємо організовувати онлайн-магазини, інтернет-виставки, а також сприяти в проведенні різних акції у супермаркетах», – про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Богдан Білик.

За його словами, сьогодні дуже складний час і для підприємців також. Тому головним завданням влади є допомога підприємцям міста у збереженні та розвитку їх бізнесу.

«Щоби бізнес працював, щоби підприємець утримував бодай кілька найманих працівників», – каже Богдан Білик.

Чиновник відзначає, що є моменти, які залежать виключно від центральної влади, але все що у силах місцевої, то все буде зроблено для того, щоби не допустити закриття бізнесу в місті, а навпаки посприяти його розвитку.

Теги: