Більше 60% франківців вважають, що відновлення Палацу Потоцьких – важливе питання для Івано-Франківська

Автор: Турій Роман

12 Nov, 2015 13:01

Поділитись публікацією
Більше 60% франківців вважають, що відновлення Палацу Потоцьких – важливе питання для Івано-Франківська

Сьогодні, 12 листопада, в Івано-Франківську розпочався міжнародний історико-архітектурний вокшоп ”Палац Потоцьких – простір і час”.

В рамках заходу відбулась презентація соціологічного дослідження ставлення франківців до історико-архітектурного комлексу в центрі міста.

Впродовж двох днів студенти та викладачі кафедри філософії і соціології Прикарпатського національного університету, учасники Ліги мололих соціологів та членів ГО ”Поступовий гурт франківців” опитали 378 осіб. 194 особи були опитані шляхом особистого інтерв’ю, 184 опитали в мережі інтернет. Респондентам ставили п’ять запитань.

81,3% респондентів вважають, що збереження і охорона Палацу Потоцьких є важливими, 14,6% – скоріш важливою і лише 9,1% не вважають ці питання важливими. 93,4% опитаних франківців знають про існування в місті комплексу Палацу Потоцьких. 6,6% про такий факт не знають. 60,6% респондентів вважають, що відбудова комплексу є важливим і актуальним питанням, менше 1% стверджують, що це питання є не на часі.

52% опитаних бачать у Палаці Потоцьких музей. 34,3% – мистецький центр, 4% – розважальний центр, 7,6%-екоцентр, 1,5%-торговельно-розважальний центр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протягом трьох днів у Франківську українські та польські студенти міркуватимуть про подальшу долю Палацу Потоцьких (ФОТО, ВІДЕО)