Більше чотирьох мільйонів гривень виділила Бурштинська ТЕС на літнє оздоровлення дітей

Автор: Борис Марія

22 Лип, 2016 17:01

Більше чотирьох мільйонів гривень виділила Бурштинська ТЕС на літнє оздоровлення дітей

15 липня відбувся третій заїзд в Дитячий лікувально-оздоровчий комплекс «Сокіл», який знаходиться в Галицькому районі Івано-Франківської області.

В рамках річної програми оздоровлення  більше 600 дітей працівників станції та учасників АТО з Бурштина  та Галицького району відпочинуть та оздоровляться на Прикарпатті, на березі гірської річки Лімниці.  Загальний бюджет цьогорічної програми оздоровлення становить 4,1 мільйонів гривень.

У 2016 році заплановано чотири заїзди, кожен з яких триватиме 21 день. У першій та другій зміні вже побувало 245 дітей. У наступних двох заплановано оздоровлення ще 255 дітей і 145 дітей з Бурштина і Галицького району чиї батьки є учасниками АТО.  У ДЛОК «Сокіл» діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням – простим і дієтичним, відвідують різні оздоровчі процедури: озокерит, парафін, хвойно-соляні ванни, масаж звичайний та  підводний, душ Шарко, мінеральні води та різноманітні фізичні процедури.  Для дітей організовуються пізнавальні екскурсії Галичиною, у місто Яремче, на Манявський скит, гірськолижний курорт Буковель, а також “Льодову  арену” та аквапарк в місті  Івано-Франківську.

«Ми хочемо, щоб наші діти отримали повноцінний відпочинок. Зараз в Україні, зокрема і в галузі енергетики ситуація складна. Але, попри всі труднощі,  на ДТЕК Бурштинській ТЕС створення належних умов для фізичного оздоровлення та організації відпочинку своїх співробітників є головним завданням та стало вже традицією.  Кожен наш працівник, кожна дитина отримує можливість зміцнити своє здоров’я, набратися сил та енергії під час відпустки, канікул та цікаво провести вільний час. Минулого року крім дітей наших працівників ми виділили 90 безкоштовних путівок дітям, батьки котрих служать в зоні АТО. Цього року  ми знову охоче взяли на себе такі організаційні та матеріальні зобов’язання і оздоровимо ще 145 дітей, батьки котрих є учасниками АТО», – зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Програма сімейного та дитячого оздоровлення на підприємстві реалізується вже багато років. У 2015 році літні канікули в Соколі провело 600 дітей працівників станції, а минулорічний бюджет програми оздоровлення дітей становив більше 3 млн. грн. Окрім того, впродовж року співробітники ДТЕК Бурштинської ТЕС та їхні сім’ї мають можливість відпочити в горах Карпатах на  базі відпочинку «Легенда» поблизу м. Яремча.  За пів року в «Легенді» оздоровились вже 1484 осіб на суму 715 тис грн. До кінця року заплановано оздоровити ще 1100 працівників та членів їх сімей.

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Всеволод Старухін. Чисельність працівників ДТЕК Енерго – 118 тисяч осіб.

У портфель активів ДТЕК Енерго до видобутку вугілля, теплової генерації і дистрибуції електроенергії входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств по дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів – фізичних та юридичних осіб.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...