Більше почала цінувати життя: медсестра з Франківська розповіла про порятунок військових на Сході (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

18 Oct, 2021 15:08

Більше почала цінувати життя: медсестра з Франківська розповіла про порятунок військових на Сході (ФОТО)

В Івано-Франківської обласної клінічної лікарні розповіли про перших медиків, які відгукнулися на заклик та поїхали на Схід рятувати життя військовим.

Читайте також: Медична комісія перевірила "ковідні" лікарні Прикарпаття. Назвали основі проблеми (ФОТО)

Літо на війні. Медсестра відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Галина Матіїшин однією з перших відгукнулася на заклик поїхати на фронт. Окрім неї піти на війну разом з госпітальєрами зголосилися також анестезіолог Вадим Ігнатовський, хірурги Володимир Сорокатий та Андрій Івасів, інформує “Галка”.

Три роки тому для Галини Матіїшин – це був швидше обов’язок аніж виклик. Втім, каже, за два тижні в Авдіївці вже по-іншому дивилася на світ, ще більше почала цінувати життя.

«За себе не боялася, але коли ввечері починалися обстріли, було страшно за колег і молодих воїнів, – пригадує медсестра. – Коли ми отримали першого пораненого, зрозуміли що нас чекає… Найважчим був хлопець з наскрізно простріленою щелепою, а всього за два тижні ми мали 17 поранених. Відрадно, що вдалося їх врятувати…».

Оперували у машині, дбали про стерильність, робили все як належить. Галина Матіїшин каже, якщо буде така можливість, то знову поїде без вагань.

«Я б пішла за всіх тих дітей, тільки б усі були здорові, а війна врешті завершилась. Люблю Україну. Мабуть, та перемога й від мене залежить…».

Першими пішли в госпітальєри Остап Грищук, Андрій Яворський, Ігор Галіпчак, Костянтин Кіршак, Степан Смачило. На службі за контрактом були Василь Коростіль, Михайло Кривень, Віталій Рибалко, Ірина Балан.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry