Більше сотні одиниць незареєстрованої зброї з початку місяця здали прикарпатці (ФОТО)

Автор: Борис Марія

22 Лип, 2016 18:18

Більше сотні одиниць незареєстрованої зброї з початку місяця здали прикарпатці (ФОТО)

За дві декади липня, протягом яких триває така акція доброї волі, чимало прикарпатців скористалися можливістю на законних підставах позбутися зброї, боєприпасів та спецзасобів, які дотепер зберігалися незаконно, або ж легалізувати їх.

За цей час в органи поліції краю громадяни добровільно здали 124 одиниці зброї, в тому числі 107 гладкоствольної та 3 – нарізної мисливської, 13 – холодної зброї, 1 зразок саморобної зброї, 15 спецзасобів, інформує Управління превентивної діяльності ГУ НП в Івано-Франківській області.

Певна частина осіб, які здали зброю, висловили бажання, оформивши відповідні документи, зареєструвати її в особисте користування. Наразі йдеться про легалізацію 11 гладкоствольних мисливських рушниць та 7 мисливських ножів. Решта, як передбачено законом, буде утилізовано.

Також у липні в поліцію Івано-Франківщини добровільно здано 4 снаряди, 1 гранату та майже 10 тисяч набоїв різних калібрів.

Правоохоронці нагадують, що до завершення місячника, який триватиме до 31 липня, є ще певний час і громадяни можуть здати вогнепальну та холодну зброю, боєприпаси, газові пістолети та спецзасоби, звільняючись від загрози кримінальної відповідальності за їх незаконне зберігання.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry