Більшість франківських депутатів вчасно звітують за роботу та зустрічаються з виборцями, – експерт

Автор: Турій Роман

12 Гру, 2018 13:19

Більшість франківських депутатів вчасно звітують за роботу та зустрічаються з виборцями, – експерт

12 грудня представники ГО “Центр Політичних Студій” презентували результати моніторингу здійснення прийому виборців та звітуванню перед виборцями депутатів Івано-Франківської міської ради.

Читайте також: Дванадцять українок поділяться історіями успіху на конференції TEDxIvanoFrankivsk Women

Керівник проекту в Івано-Франківську Михайло Джогола розповів, що він проводиться в 17 обласних центрах.
Критерії за якими депутатам ставили оцінку: відвідування сесій та комісій, прийом виборців, як спілкуються та комунікують з людьми, чи подають річні звіти, пише “Галка”.

“Раз на рік кожен депутат повинен подати публічний звіт про свою діяльність”, – кометує Джогола.

За результатами моніторингу – 24 депутати міської ради регулярно особисто проводять прийоми громадян. Тільки два депутати взагалі не проводять прийоми громадян. Решта депутатів здійснюють прийом з порушеннями, тобто через місяць або не в запланований час.
Зазначимо, що в рейтинзі, який складається з 17 областей, Івано-Франківська міська рада перебуває на четвертому місці з кінця.

Окрім того, експерти зазначають, що на сайті Івано-Франківської міської ради немає повної інформації про депутатів.

“Виборці мають право знати біографію свого депутата, його трудовий шлях та інформацію про освіту і сімейний стан”, – каже Михайло Джогола, – “Але цієї інформації на сайті ради немає. А дістати її працівникам ради дуже просто – ці дані депутати подавали, коли балотувались до ради”.

Ще одним індикатором відповідальності депутата місцевої ради є його звітування перед громадою – раз на рік депутат повинен подати громаді свій звіт. Усі депутати Івано-Франківської міської ради уже протягом двох років публікують свої звіти на сайті ради. Проте у них вони вказують лише загальну інформацію – що вони зробили на своєму окрузі. Проте у звіті повинна містити інформація про роботу депутата на сесіях та в постійних комісіях та про ініційовані ними проекти рішень. Такої інформації місцеві обранці у звітах не подають.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...