Більшість франківців хочуть бачити Марцінківа наступним мером Франківська

Автор: Костинюк Олександр

18 Jun, 2018 16:06

Поділитись публікацією
Більшість франківців хочуть бачити Марцінківа наступним мером Франківська

Про це розповіли в понеділок, 18 червня, на прес-конференції щодо результатів соціологічного дослідження “Ставлення мешканців Івано-Франківська до суспільно-політичних проблем міста”.

Читайте також: У Франківську з двох автобусів зроблять пересувні пункти обігріву зі Старлінками

Дослідження проводилось цієї весни студентами третього курсу ПНУ ім. В. Стефаника на замовлення агенції новин «Galka.if.ua».

“Маю зауважити, що до соціологічного дослідження долучилися не лише студенти, а й фахівці з кафедри, тому можемо довіряти результатам. Чому в опитуванні ми звернули увагу саме на питання проблем Івано-Франківська і політичних уподобань мешканців? Бо вони наразі є, напевно, одними з найактуальніших”, – зазначила Ірина Кучера, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри філософії, соціології та релігієзнавства ПНУ.

У ході дослідження виявилося, що майже половина респондентів (40%) не пішли б на вибори мера Івано-Франківська, якби вони відбувалися в найближчий час.

Серед тих, хто все-таки пішов би на дільниці, міським головою обрали б Руслана Марцінківа (21,3%). Друге місце в рейтингу займає Олександр Шевченко (10,9%). Третім іде Віктор Анушкевичус (4,3%).

Крім того, 7,1% опитаних сказали, що не підтримали б жодного кандидата, а 5,9% не змогли відповісти на це запитання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 90% мешканців вважають Івано-Франківськ комфортним для життя (ФОТО, ВІДЕО)Франківці розповіли, які проблеми міста турбують їх найбільшеВО “Свобода” та “УКРОП” – лідери партійних симпатій серед франківців (ІНФОГРАФІКА).