Біля незаконної будови на Короля Данила знову конфлікт: приїхала міліція (ФОТО+ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

19 Dec, 2014 13:10

Поділитись публікацією
Біля незаконної будови на Короля Данила знову конфлікт: приїхала міліція (ФОТО+ВІДЕО)

Забудовник, який незаконно вирив котлован під багатоповерхівку за адресою Короля Данила 11 а, продовжує перешкоджати виконню судового рішення.

Згідно судового рішення виконавчими службами міста котлован повинен бути засипаний. Зранку працівники комунальних служб приїхали за адресою Короля Данила 11 а для виконання рішення суду – засипати незаконний котлован.

Як розповіли працівники виконавчої служби журналісту “Галки” на місці подій, забудовник знову перешкоджає роботі комунальників. Їм залишилося засипати третину котловану, але наразі це неможливо зробити, оскільки порушник заблокував в`їзд до ями бетонними блоками.

Зараз на місце подій приїхала міліція, проте забудовник ніяк не реагує на її втручання.

На боротьбу з незаконними діями забудовника вийшли і мешканці будинку.

“Він просто ігнорує усі наші вимоги. Так, забудовник утримував в оренді цю землю, але за оренду останнім часом не платив.Він спочатку казав,що зробить тут зупинку для автобусів, а потім утворилася шестиметрова яма, з якої може вирости дев`ятиповерховий будинок. Я розумію, що він заплатив великі гроші, але не потрібно брехати людям” – каже мешканець сусіднього будинку Анатолій Конашевич.