Біля Німецького озера розпочнуть зведення трьох полів для футзалу

Автор: Турій Роман

28 Jun, 2015 19:20

Поділитись публікацією
Біля Німецького озера розпочнуть зведення трьох полів для футзалу

Найближчими днями розпочнеться будівництво спортивних майданчиків та супутніх приміщень біля Німецького озера в мікрорайоні Пасічна в обласному центрі. Майданчики будуватиме НФК “Ураган”.

Як повідомив виконавчий директор НФК “Ураган” Олег Ковальський, проект передбачає два майданчики зі штучним покриттям та один – з пісочним. Окрім того, планується будівництво роздягалень з опаленням, душовими і санвузлами. Як зазначили в клубі, цей перший етап робіт має завершитись протягом двох місяців, а вже потім приступатимуть до облаштування трибун та встановлення освітлення.
Ділянку землі для спорудження майданчиків футзальний клуб отримав в оренду торік – терміном на п’ять років.
“Важливо зазначити, що майданчики проектувались у тій ділянці, яка не зачіпає вже існуючого ігрового поля, тож не завадить тим, хто там звик займатись”, – наголосив виконавчий директор.
Олег Ковальський говорить, що проект будівництва вже готовий і завершується його погодження у відповідних інстанціях. Найближчими днями на цій території почне працювати техніка.
“Ми будемо використовувати високоякісне покриття та матеріали, які замовляли в Голландії, тож воно має прослужити довго”, – сказав Ковальський.

Ці майданчики використовуватимуться у першу чергу для проведення тренувань дитячо-юнацької школи “Урагану”, проте у вільний час їх зможуть орендувати команди міста, пише Sport.if.ua.